DS 3 Crossback
Ікона стилю хай-тек
ПРАЙС-ЛИСТИ ТА БРОШУРИ

Яскравий самобутній дизайн

У кросовері DS 3 CROSSBACK філігранно поєднано елегантність, комфортабельність та техніку, завдяки чому його не переплутаєш із жодним іншим автомобілем. Воно й не дивно, адже він має яскравий зовнішній вигляд, який підкреслюють особливі деталі, що надають йому сучасності та вишуканості.

Ручки дверей врівень з кузовом

Ви будете у захваті від ручок дверей, що з’являються лише тоді, коли вони вам потрібні. Решту часу вони замасковані, акуратно ховаючись врівень з панелями кузова, щоб надати стрімкості витонченому силуету вашого DS 3 Crossback.

Кольори DS 3 CROSSBACK

Кольори DS 3 CROSSBACK

На диво привабливі фари

Відкрийте для себе «розумні» МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS!

Посилюючи елегантний зовнішній вигляд вашого автомобіля, МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ DS останнього покоління також подарують вам чудову можливість: ви зможете постійно їздити з фарами дальнього світла, ніколи не засліплюючи інших учасників дорожнього руху.

Завдяки відеокамері у верхній частині лобового скла ці «інтелектуальні» фари автоматично пристосовують промені світла до наявних дорожніх умов.

Кожна з МАТРИЧНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ФАР DS складається з трьох світлодіодних модулів для ближнього світла та модуля матричного освітлення для дальнього світла. Кожен такий модуль і собі має 15 однакових, але незалежних частин, які запалюються та гаснуть поступово, у залежності від дорожніх умов.

Стрімкий силует

За кермом DS 3 CROSSBACK ви завжди будете в центрі уваги. Завдяки вигинчастому силуету та великим колесам цей кросовер B-класу випромінює авангардний стиль, що говорить про міць та вишуканість одночасно.

DS сьогодні