Інтер’єр DS 3 Crossback
Простір, призначений для вашого комфорту
Завантажте прайс-лист

Доведення кожної деталі

Пориньте у вишуканість та комфорт салону DS 3 CROSSBACK. Працюючи над інтер’єром салону, особливу увагу ми приділили якості матеріалів та доведенню кожної деталі.

DS 3 CROSSBACK Інтер’єр

Відчуття добробуту

Що під час коротких поїздок, так і протягом дальніх подорожей комфорт у салоні DS 3 CROSSBACK залишається без змін: він надзвичайний. У подушках передніх та задніх сидінь ми застосували піну з подвійною густиною, яку було оброблено у цілковито новий спосіб. Наслідок: основа, що м’яко обгортає частини тіла та має високу якість.

А оскільки моменти спокою мають особливу цінність, насамперед під час поїздок містом, наші інженери подбали про те, щоб ваш автомобіль мав якнайкращу ізоляцію від шумів та вібрації.

Це дозволить вам зосередитися на отриманні задоволення від перебування за кермом та насолодитися ефектом ЛАУНДЖ-ЗОНИ DS, зокрема, завдяки звуковідтворювальній системі класу Hi-Fi FOCAL Electra®.

Вона має 12 гучномовців та низькочастотний підсилювач, які ідеально розташовані у салоні. Ця звуковідтворювальна система з потужністю у 515 Вт дозволить вам насолоджуватися надзвичайно чистим звуком з ефектом присутності.

Цілковито цифровий інтерфейс водія

Завдяки найсучаснішій техніці та напрочуд зручній організації простору навколо водія, ви зможете зосередитися на тому, що має найбільше значення: отримування насолоди.

Ми спроектували простір навколо водія DS 3 CROSSBACK таким чином, щоб всі дані та елементи керування були одразу доступні.

Сенсорний екран та цифровий дисплей

Ви зможете змінювати налаштування систем вашого автомобіля за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 10,3 дюйма (26,2 см) та знаходити інформацію про маршрут на цифровому дисплеї з діагоналлю 7 дюймів (17,8 см).

Для зручності, за потреби, ви зможете самостійно вибирати, які саме дані виводитимуться на дисплей: швидкість, залишок пального, подолана відстань, допоміжна інформація для водія або навігаційна карта.

DS сьогодні