Інтер’єр DS 7 Crossback
Знання та досвід французьких майстрів
Завантажте прайс-лист

Увага до деталей

Модель DS 7 CROSSBACK відображає ключові дизайнерські особливості автомобілів DS нового покоління. Стримані, але помітні логотипи, можна знайти в оббивці сидінь шкірою шкіряній Nappa з унікальною перламутровою прострочкою, на панелі приладів або центральній консолі. Хромовані важелі-перемикачі на центральній консолі отримали декоративну обробку «Clous de Paris».

Шукайте натхнення

У відповідності до фірмового підходу DS для моделі DS 7 CROSSBACK передбачено 5 унікальних варіантів оформлення салону алькантарою та шкірою різних кольорів. Усі вони створені в паризькому стилі і звуться «Inspiration» (англ. значить «натхнення»). Кожному рівню комплектації відповідає свій «Inspiration».

Огляд салону на 360°

Роздивіться салон кросовера DS 7 Crossback у найдрібніших деталях. Потягніть зображення, збільшуйте його, шукайте підказки.

Пориньте у саму досконалість

Працюючи над салоном DS 7 Crossback, наші інженери та техніки об’єднали зусилля з компанією Focal® Electra — одним з найкращих французьких професіоналів у сфері акустичної апаратури. У стратегічно важливих місцях салону встановлено 14 гучномовців Focal® Electra, які своїм звучанням вразять навіть досвідчених меломанів. Якісне звуковідтворення — ще одна приваблива риса DS 7 Crossback.

DS сьогодні