DS AERO SPORT LOUNGE: МИСТЕЦТВО ПОДОРОЖУВАТИ.

Концептуальний автомобіль DS AERO SPORT LOUNGE уособлює новий тип транспортного засобу під маркою DS Automobiles. Привітний та вишуканий, стриманий та шляхетний, розумний та поетичний — цей концепт-кар дозволяє зазирнути у наше майбутнє.

ПОДИХ ІННОВАЦІЙ


Висока посадка водія, чудова оглядовість та першокласний комфорт, а на додачу до них — аеродинамічна і технічна досконалість та надзвичайне зовнішнє оформлення... DS AERO SPORT LOUNGE має унікальний характер. Завдяки оптимальним пропорціям та формі кузова зустрічний потік повітря ефективно обтікає DS AERO SPORT LOUNGE, що поліпшує аеродинаміку. Загальний образ автомобіля підкреслюють характерні прилади освітлення E-TENSE, що символізують 500-кіловатний електричний двигун. На додачу до прожекторних МАТРИЧНИХ СВІТЛОДІОДНИХ ФАР DS передбачено денні ходові вогні та серпанкові панелі DS LIGHT VEIL, що окреслюють прилади освітлення, які з’являться на автомобілях DS у майбутньому.

 

ПОДОРОЖІ ПЕРЕТВОРЮТЬСЯ НА МИСТЕЦТВО


Художники-оформлювачі DS Automobiles відшукали нову конструкцію, щоб створити машину для подорожей. Попереду більше нема екранів. Користувацький інтерфейс навігаційної та інформаційно-розважальної системи виводиться на комбінацію приладів, у той час як дані, що необхідні для їзди, демонструються на лобовому склі у режимі доповненої реальності. Поєднання інформації та розваг дозволяє позбутися труднощів використання сенсорних панелей. Встановлений між передніми сидіннями підлокітник діє як провідник. Завдяки таким технологіям як Leap Motion та Ultrahaptics вам досить лише зробити знак рукою, щоб отримати відповідь від системи, що обробляє дані з сенсорних датчиків. Блок штучного інтелекту IRIS, розташований посередині панелі приладів, дозволить вам керувати різноманітними функціями за допомогою простих голосових команд.

 

ПОЄДНАННЯ РОЗКІШНОГО ФРАНЦУЗЬКОГО НОУ-ХАУ ТА НОВИХ ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ ДАЄ ПОЧАТОК МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО


Панель навколо комбінації приладів та тильні частини передніх сидінь оздоблені солом’яним плетивом. Цей створений інженерами матеріал є наочним прикладом поєднання неабиякої майстерності та бажання працювати з відновлювальною сировиною. Спинки та подушки просторих сидінь виготовлені з піноматеріалу високої щільності та оббиті сатином. В оздобленні панелей дверей застосовано мікроволокно, виготовлене за ткацькою технікою з трьох різних матеріалів, яке дозволяє розсіяному світлу потрапляти у салон. Унікальна техніка плетіння, знак неймовірної майстерності, поєднує в собі мистецтво та найостанніші досягнення інженерної думки.